Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Trenčíne oznamuje, že v dňoch 16.10. až 18.10. 2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Fakultná nemocnica v Trenčíne.

Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Novom Meste nad Váhom oznamuje, že dňa 16.10.2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Nemocnica s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom, MUDr. Plesník.
pred operáciou
 • cogo
  Dobrý deň, chcel by som vedieť aký bude postup ked mi dáte termín a kolko asi budem vo vašom zariadení. Vybaví sa to všetko za jeden den? Myslím vypísanie žiadosti + zákrok. Zákrok bude robiť pán doktor Sokol?
  • Roman Sokol
   vypísanie žiadosti a zákrok je možné realizovať aj v jeden deň , ak sme spolu už v minulosti o vasektomii komunikovali, zákrok robím len ja , termín Vám dáme keď nám pošlete Vaše telefónne číslo , celková dĺžka pobytu u nás je cca 60 -90 minút , kontrola je nutná po 6 týždňoch
 • Jozef
  dobry den inak aj mna by zaujimalo ako to cele prebieha ked uz mam termin. je treba aj zdravotna dokumentacia? a este kolko ludi bude pri samotnom zakroku. Dakujem Jozef.
  • Roman Sokol
   dokumentáciu netreba , pri zákroku budú traja ľudia , dvaja lekári a jedna sestra , o zákroku Vám dáme dokumentáciu a je na Vás či si ju založíte do Vašej zdravotnej dokumentácie
Napíšte otázku